HAKKIMIZDA


Stylo markası kaliteli ve kullanışlı ürünleri annelere ulaştırmayı hedef kabul ederek, Stylo markasının çizgisinden ve kalitesinden ödün vermeden kendi tesislerinde üretim yapmakta ve kendi bünyesinde pazarlama ağını oluşturmuş olup sektörde öncü bir firma olmuştur.

Stylo markası, bünyesinde bulundurduğu Ar-Ge ile model tasarımlarını en gelişmiş teknoloji ve sağlığa uygun olarak üretimine almaktadır.

Ürünlerimiz günümüz moda ve renklerine uygun olarak tasarlanmakta ve annelerin kullanımı açısından rahat edebilmesi için için özel dizayn edilmektedir.

Firmanın kurucularının daha önce ki deneyimleri ile birleşen model ve kullanış rahatlığı düşüncesi ile çok farklı modeller ve ürünler zaman içinde annelerin beğenisine sunulacaktır.
 

Kalite Politikamız
Firmamızın kalite politikası; ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, eğitim ve takım ruhu, sürekli gelişim, etik ve çevre duyarlılığı üzerine kurulmuştur. Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.
 
Misyonumuz
■ Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.
■ Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.
■ Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.
 
Vizyonumuz
Stylo her zaman kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutup siz değerli müşterilerine en iyi ürünü en iyi fiyata sunmayı kendine görev edinmiştir.
 
Copyright © 2016, Stylo Çanta, Her hakkı saklıdır.
Web:
www.stylocanta.com  E-Mail: info@stylocanta.com

Created by STIL